המדריכים שלנו

כל הנבחרת

קצת עלינו

“את מועדון הגלישה הישראלי הקמנו אנו, גלי זינר וברי זינר, להנצחת הסיפור ההיסטורי ההוא שמזכיר לנו מאין באנו,  ומוביל אותנו באשר נלך”

אודות מועדון הגלישה הישראלי

אודות מועדון הגלישה הישראלי

מועדון הגלישה הישראלי הוקם במטרה למסד את היסטוריית הגלישה בישראל ולספק בית חם ומפנק לגולשי ת״א הוותיקים והצעירים כאחד.

הכל החל ממש כאן, בחוף ימה של ת״א, לפני כמה עשרות שנים. בשנות החמישים נחת בישראל ד״ר דוריאן פסקוביץ׳, שבאמתחתו חזון ציוני מיוחד במינו – גלישה כחול-לבן בארץ הקודש. מצויד בגלשן לונג בורד לבן שבקודקודו מגן דוד כחול, נחת בסוכת המציל בחוף פרישמן בת״א, והבטיח גדולות ונצורות למי שיעמוד עליו. מציל צעיר כבן 17 לקח את הקרש, חתר לעומק, הצליח לעמוד בעודו מפתיע אפילו את עצמו, ומכאן ״הכול היסטוריה״, כמו שנאמר.

המציל הזה הוא אבא שלנו. שאול זינר – הגולש הראשון בישראל.

את מועדון הגלישה הישראלי הקמנו אנו, גלי זינר וברי זינר, להנצחת הסיפור ההיסטורי ההוא שמזכיר לנו מאין באנו,  ומוביל אותנו באשר נלך. אנחנו מאמינים בעוצמתו של הים וביכולתו להעניק לאנשים חיבור לעצמם ולטבע, ונעשה הכול כדי להעצים את חוויית הים שלכם.

גלי זינר – אלוף הארץ הראשון בגלישת גלים,  יזם ומנהל המועדון בפועל, ייעץ לכם מתוך ניסיונו העשיר ב״תורת הים״ בכל אספקט ימי שתבקשו לבדוק.

ברי זינר – מציל ים מורשה ומדריך גלישה בעל ניסיון רב שנים, מנהל ביה״ס לגלישה, יעניק לכם את הכלים המתאימים להתמודד עם הים וליהנות ממנו.   חוף הדולפינריום הינו בית שני לגולשות ולגולשים. יש בו כל מה שדרוש כדי למקסם את ההנאה שבגלישה: מועדון חברים לאחסנה ולהשכרת ציוד, בי״ס ללימוד גלישה, חנות לאופנת גלישה ולאביזרים נלווים ועוד ועוד – כל זאת במקצועיות, באווירה ביתית וביחס אישי.

מועדון הגלישה הישראלי – גולשים מאז  1960 

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים:  03-5103439 , 054-3456797 (גלי)