עשרת היתרונות של מועדון הגלישה הישראלי

1. באישור משרד החינוך

קייטנת גלישת הגלים של מועדון הגלישה הישראלי עומדת בכל הפרמטרים של ” קייטנה ” לכל דבר כולל כל האישורים הרלוונטיים,כגון אישור משרד החינוך,ביטוח מלא,אישור משטרה וכיבוי אש

2. מתקן המועדון

מועדון הגלישה הישראלי מפעיל מועדון גלישה ושייט הנמצא על חוף ימה של תל אביב השייך לעריית תל אביב.מתקן המועדון משתרע על שטח גדול על חוף הים וכולל בחובו בית ספר ללימוד גלישת גלים,לימוד גלשני עמידה (SUP),מועדון של אחסנת ציוד גלישה ושייט,מלתחות חמות ושירותים נפרדים,וגם חנות גלישה איכותית ומסעדת חוף טעימה.

3. צוות המדריכים

מועדון הגלישה הישראלי שם לו לדגש על בחירת צוות המדריכים שמפעילים את קייטנת הגלישה,הצוות בנוי ממדריכים ותיקים בכירים ומנוסים בעלי תעודת מדריך גלישת גלים מטעם וינגייט,תעודת עוזרי מדריך גלישת גלים מטעם וינגייט וגם נערים אשר גדלו במועדון ומשתייכים למצוות המדריכים של הקייטנה.

4. יחס מדריכים לחניך

מועדון הגלישה הישראלי החליט לאחר שנים של עבודה עם ילדים ונוער שיחס מקסימאלי של מדריך על שישה גולשים זה היחס הנכון,הן מבחינת בטיחות במים ובחוף והן מבחינת יחס אישי שכל ילד וילדה צריכים לקבל.

5. כיתת לימוד

למועדון הגלישה הישראלי כיתת לימוד מוצלת וממוזגת,אשר בה מתקיימים חלק מהשעורים העיונים בכיתה טלוויזיה ו-DVD אשר לוקחים חלק חשוב בלימוד העיוני,סימולאטור אשר מדמה את ההרגשה האמיתית של גלישה וכן הכיתה גם משמשת את הילדים שנשארים בגלשנון (צהרון ).

6. יתרונות המיקום

מועדון הגלישה הישראלי ממוקם בחוף הדולפינריום שבתל אביב,המועדון ממוקם על החוף כאשר הפעילות מתקיימת בעיקר באזור תחום שמיועד לגלישת גלים בלבד,האזור הוא רדוד וחולי כאשר שוברי גלים מגנים מסביב,אזור מושלם ללימוד גלישת הגלים בצורה בטוחה וקלה.

7.מלתחות ושרותים

במועדון הגלישה מספר מלתחות חמות ותאי שירותים תאי הלבשה,נשים וגברים לחוד,לוקרים לאחסון הציוד הפרטי,כל ילד בסיום הפעילות המעשית עולה מהחוף לכוון המועדון לוקח את תיקו האישי ונכנס למלתחה,נשתף במים מתוקים מחליף לבגדים יבשים ונשאר באזור המועדון שהוא איזור מוצל ומבודד מאזור החוף.

8. חוף רחצה מוכרז

חוף הדולפינריום הוא אחד ממספר מצומצם של חופים לאורך חופי תל אביב אשר המצילים בו עובדים במהלך כל השנה,תחנת ההצלה שממוקמת בחוף פתוחה בחודשי הקיץ  יולי אוגוסט משעה שבע בבוקר עד שבע בערב,שבע ימים בשבוע.

9.מסעדת חוף

במתחם המועדון יש מסעדה אשר עובדת בשיתוף מלא עם קייטנת הגלישה בכל מה שקשור לאוכל,בצהריים בין גלישה לגלישה הילדים יושבים בתחום המועדון באזור המוצל ומקבלים,פיתה עם חביתה וסלט,טוסט ועוד מספר אופציות שמשתנות מיום ליום.

10. שתייה חופשית ומשמעת שמש

מועדון הגלישה הישראלי שם לו לדגש על הקפדה של משמעת מים,במשך כל היום המדריכים מקפידים על שתיית מים,הילדים שותים מספר כוסות מים קרים ממתקן שממוקם במועדון.לגבי משמעת שמש,כל ילד מקבל כמתנה חולצת ליקרה ארוכה מקצועית לגלישה שמשמשת אותו לאורך כל הפעילות וכן המועדון מספק והמדריכים אחראים על מריחת קרם נגד שיזוף לילדים לאורך הפעילות.