קורסים

קורס גלישה למבוגרים

“מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו…” או בשבילך, זה הזמן להגשים את החלום שלכם או להגשים חלום למשהו שקרוב לכם ולהיכנס לעולם שכולו טוב, עולם גלישת הגלים.

במועדון הגלישה הישראלי קורס גלישת גלים לכל תווך הגילאים מילדים קטנים ונוער וכלה בוגרים שתמיד חלמו לגלוש ואף פעם לא העזו.קורס הגלישה במתכונת  של שעורים פרטיים,אפשרות לשיעור בודד או קורס בין חמישה או עשרה מפגשים.קורס הגלישה בנוי משעה שיעור צמוד עם מדריך גלישה ושעה אימון לבד,השעה הראשונה של השיעור בנויה מחלק ראשון קצר על החוף ושאר השעה בתוך המים ושעה נוספת אימון לבד במים אשר מקנה לגולש החדש את החובה להבין את הים לבד לתזמן ולקחת החלטות לבד.אפשרות לשיעור גלישה זוגי או רב משתתפים ביחס של מדריך גלישה על כל ארבע גולשים.

שיעור ראשון בקורס גלישת גלים הוא טעימה קצרה שבסופה יש לגולש בדרך כלל את האש בעיניים באמת ללמוד לגלוש והוא כבר מחכה לשיעור הבא.לאחר מכן ברכישת קורס גלישה בין חמישה או עשרה שיעורי גלישה עובר הגולש בהתייעצות עם מדריך הגלישה לשיעורים בימים עם גלים יותר מאתגרים וכמו כן גם מתקדם  הגולש הטרי לגלשן גלים לימודי יותר קטן.המעבר לגלשן קטן מחד  גיסה מקשה משמעותית את יכולת התפיסה של הגל אבל מאידך גיסה משפר ללא הכר את היכולת לתמרן ולפתח מהירות על הגל עצמו לאחר תפיסתו.שיעורי הגלישה מתקיימים כל ימות השבוע כולל סופי שבוע מבוקר עד ערב בתיאום מראש מול משרד המועדון.

פעילות לימוד הגלישה מתקיימת באזור שמוגדר מטעם עריית תל אביב כאזור לספורט ימי לא ממונע שמיועד לגולשים בלבד,אזור הגלישה חולי ורדוד כך שהוא נוח ללימוד ולאימון גלישה.חוף הדולפינריום הוא אחד ממספר חופים שעריית תל אביב מפעילה בו בכל חודשי השנה שירותי הצלה.

עוד בנושא:

1. בית ספר לגלישה
2. קייטנת גלישה
3. קורס גלישת סאפ
4. חוגי גלישה

במתכונת מסוג זו של קורס גלישה פרטי לכל גולש וגולש בתחילת דרכו היכולת לקבוע שיעורים בצורה גמישה ונכונה לו ולהתאים את מצב הים לרמתו שלו .בעבר היה במועדון הגלישה הישראלי שיעורי גלישה בקבוצה ובימים קבועים מראש מה שגרם למפגשים בין גולשים אומנם בתחילת דרכם אבל ברמות שונות מה שעיכב משמעותית את קצב התקדמות של כל גולש וגולש, מה גם שהשיעורים היו בימים קבועים מראש וכמובן שהים ואיתני הטבע לא התחשבו בנו ובשיעורים רבים מצב הים לא התאים לרמת הגולשים,בהרבה מיקרים הים היה שקט מאוד ובימים אחרים סוער מאוד.

 מועדון הגלישה הישראלי שמח לאפשר לגולש המתחיל מגוון אפשרויות להמשך הדרך לאחר קורס הגלישה בצורה נכונה ובטוחה כגון כרטיסיית השכרת גלשנים וציוד נלווה,קניה של גלשנים חדשים ומשומשים,גלשני לימוד וגלשנים מפיברגלס.אחסנת גלשנים מה שמאפשר לגולש לגלוש הרבה יותר במהלך השנה. חברות שנתית במועדון הגלישה שקנה שימוש חופשי בכל ציוד המועדון.במועדון הגלישה הישראלי חנות גלישה,שירותים,מקלחות חמות ולוקרים,

אף פעם לא מאוחר ללמוד גלישת גלים !

 צרו קשר לקבלת פרטים נוספים:  03-5103439